З нами Ви насправді
усвідомите,

що таке індивідуальний підхід

Та зможете оцінити всі переваги індивідуального навчання
З нами Ви насправді усвідомите, що таке індивідуальний підхід
У нас є все, що потрібно для успішного засвоєння всіх загальноосвітніх предметів від 1 до 11 класу. Ми пропонуємо виключно індивідуальні уроки, спеціально вибудувані під потреби кожної дитини.
Ми розуміємо, що побудувати навчальний графік може бути складно, тому ми дозволяємо вам вибирати зручний час для проведення уроків, щоб діти ніколи не відчували тиск часу.
У нас великий вибір вчителів, і ви можете обрати того, з ким ваша дитина буде навчатися із задоволенням. Ми пильнуємо, щоб усі наші вчителі були висококваліфікованими та поділяли концепцію Живої Школи.
Ваші потреби мають велике значення для нас. Ми ставимо на перше місце ваші потреби, тому надаємо чуткий та уважний супровід. Ми забезпечуємо постійну комунікацію та зворотний зв'язок.
Наше спілкування з вами прозоре та відкрите. За бажанням, ми організовуємо зустрічі батьків і вчителів, а також забезпечуємо переписку, щоб ви могли завжди бути в курсі успіхів вашої дитини.
Наші вчителі не тільки висококваліфіковані, але і постійно навчаються, щоб бути в тренді сучасних підходів до навчання.
Методичний супровід - це ще одна перевага нашого репетиторства. Наш методист допомагає знайти індивідуальний підхід саме до вашої дитини та підбирає навчальні інструменти, які допоможуть розкрити її потенціал.
Для тих, хто хоче поглибити індивідуальний підхід, ми готові створити індивідуальний навчальний план за додаткову оплату всього лише 400 грн.
Ми також готуємо дітей до важливих іспитів, таких як ЗНО, НМТ, ДПА, допомагаючи їм отримати максимальні результати та досягти своєї мети.
доступні предмети для учнів живої школи
01 —
Українська мова та українська література
02 —
03 —
Польська мова
04 —
Предмети початкової школи
05 —
Зарубіжна література
06 —
07 —
08 —
Математика (алгебра та геометрія)
09 —
Біологія та хімія
10 —
11 —
Фізика і астрономія
12 —
Підготовчі заняття до школи
Запрошуємо вас долучитися до нашої репетиторської програми та відкрити двері до нових можливостей для вашої дитини.
Разом ми зможемо забезпечити успіх у навчанні та розвитку!
5000 грн - 10 уроків
Тривалість уроку - 60 хвилин
Індивідуальний навчальний план
всього за 400 грн
Дуже лояльні умови перенесення, скасування уроків та лікарняних. З ними Ви можете ознайомитися тут
Разом ми зможемо забезпечити успіх
у навчанні та розвитку!
ПЕРЕВАГИ
ЖИВА ШКОЛА
ІНШі ШКОЛИ
Тільки в нас Ви отримуєте супровід методиста, психолога та нашої концепції цілісного ефективного навчання.
Тільки у нас такі лояльні умови стосовно перенесення, скасування уроків. Ми завжди йдемо на зустріч нашим батькам та дітям, всі ми ЖИВІ Люди!
Ми не агрегатор вчителів. У нас якісно підібрана та навчена на базі школи команда. Кожен вчитель поділяє наші цінності та бажає знайти підхід до Вашої дитини.
Тільки у нас Ви можете отримати індивідуальний навчальний план для Вашої дитини. Він абсолютно прозорий та готовий до нашого спільного корегування разом з Вами.
Завдяки нашій ретельній роботі та досвіду індивідуального навчання Ваша дитина опанує знання з нами значно швидше.
Ви можете безоплатно познайомитися з вчителем, який буде викладати у Вашої дитини. Адже озвучити свої побажання це дуже важливо, а нам важливо почути Вас!