жива школа

розвиток
Довіра
наші цінності
Вже понад 6 років працюю з підлітками індивідуально та в групах.
Батьки до мене звертаються із дуже різними запитами стосовно дітей: від деструктивних сект та суїцидальної поведінки, до простих складнощів в комунікації та розвитку підлітків.
Системно працюю з сімʼєю та дітьми.
За фахом вчитель історії та філософії, психолог. Працюю в психоаналітично-орієнтованому підході. Засновник та директор “Живої Школи”. Пройшов власну терапію та регулярно відвідую супервізії.
та суїцидальної поведінки
до простих складнощів
в комунікації
Владислав Мудрий
Понад 100 сімей після індивідуальної роботи змогли поліпшити стосунки з дитиною та реалізувати свій запит
Понад 400 сімей обрали “Живу Школу” для навчання своєї дитини
Понад 300 дітей вже пройшли курс “Самопізнання” та стали краще розуміти свої почуття та емоції
Працюючи з різними випадками, інколи не вистачає більш комплексної допомоги батькам та ефективного супроводу дитини.

Тому ми створили цілісний процес навчання, адаптації, комунікації для підлітків. Важливим є ефективність та методики, які роблять процес для дітей цікавим та захоплюючим!
БАЗОВІ РЕЧІ, ЯКІ ПРИВЕДУТЬ ДО БІЛЬШ ПОВНОГО ТА СВІДОМОГО ЖИТТЯ КОЖНОГО ПІДЛІТКА.
Напрямки роботи
Виберіть, що вас цікавить
Перша зустріч завжди проходить з батьками. Адже дитина - це симптом сімʼї.
  • Вже після першої зустрічі ми вибудовуємо стратегію роботи: короткотривалі та довготривалі результати.

• Після цього починаємо роботу. Зазвичай це паралельна робота з батьками та підлітком.

• Головне - це усвідомлення, що ми прийшли до того результату, який нас не влаштовує. Тож варто змінити дії та підхід.
Значною перевагою є цілісний підхід до роботи, ми можемо при необхідності долучити групові зустрічі, процес навчання та регулярний психологічний супровід у колі підлітків.
Ефективність роботи завжди дуже висока, якщо я відчую, що не зможу Вам допомогти, то пораджу іншого спеціаліста, який також працює в команді Школи.
Це курс із психології для підлітків.
Він складається із 12 занять. Середня тривалість одного уроку складає 1.5 години. Це критично необхідні знання для повноцінного життя.

Вже понад 400 підлітків пройшли це курс та залишились задоволеними! Набір на групи йде регулярно.
По віку від 8 до 18 років
Теми занять:
  • Емоції та почуття
  • Морально-етичні складові вільної людини
  • Характер та особливості кожного
  • Питання ліні та мотивації
  • Мрії, цілі та планування
  • Як стати автором свого життя
  • Казкотерапія
  • Взаємостосунки
4500 грн
Відривок з першого уроку
Відео більш детальне про курс
Психологічний супровід -
Це форма наставництва та простір знайомств для дітей. Телеграм-група, де є постійне спілкування, регулярні зустрічі та робота з психологом. Вкрай важливим є оточення таких самих свідомих та активних підлітків.
Один раз на місяць психологічний семінар на тему, яку обирають підлітки. Він включає запис та практичні завдання
Два рази на тиждень підіймаємо актуальні теми на обговорення в групах. Ділимось своїми думками та розкриваємо проблеми у чаті
Кожен тиждень працює терапевтична група відкритого формату. Приходити можна за бажанням. Це місце, де можна отримати підтримку та поговорити про свої проблеми.
Один раз на місяць проходить кіновечір. Ми аналізуємо та обговорюємо обраний фільм після перегляду
Ми створюємо телеграм групу, де комунікуємо
з дітьми та узгоджуємо час й дні
Ми створюємо телеграм групу, де комунікуємо
з дітьми та узгоджуємо час й дні
Що отримує дитина
Потім зустрічаємось разом та аналізуємо фільм. Розбираємо та дискутуємо кейси та поведінку героїв. Це сприяє розвитку аналітичного мислення та розуміння несвідомих процесів.
Один раз на місяць ми проводимо голосування та обираємо фільм для аналізу.
Він максимально практичний, із завданнями та дискусіями. Це переважно вузькі теми, які цікавлять підлітків на їх етапі становлення та розвитку.
Один раз на місяць проводимо опитування та обираємо тему психологічного семінару.
Час та день ми узгоджуємо в групі, тому всі матимуть можливість доєднатися. Терапевтична група триває півтори години. Це можливість отримати підтримку, розраду та спілкування із свідомими підлітками.
Один раз на тиждень у зручний час проходять психологічні групи до 10 осіб.
Коли дитина відчуває якісь труднощі та складнощі в повсякденому житті, то вона може написати, і коло друзів, а також я, особисто будемо на звʼязку.
Регулярні дискусії та обговорення в групі у вигляді переписок, відеоповідомлень.
Ми стартуємо з 9 жовтня
Вартість 1200 грн за місяць
Це справжнє ельдорадо знайомств, знань та підтримки для дітей!
По віку від 8 до 18 років
Живі тренінги та семінари
Регулярно проводимо тренінги наживо на різноманітні психологічні теми.
Багато практичних вправ, танці та проживання почуттів. Всі підлітки в захваті!

Про запрошення на живі тренінги регулярно повідомляємо в нашому телеграм-каналі:
відгуки про живу школу
Познайомтесь
з Живою Школой ближче!
Адреса: М. Київ, Вул Урлівська 16\37
Залишіть контакти, ми зв'яжемося і розповімо про формати, ціни та розклад більше: