Запрошуємо до Живої спільноти свідомих батьків, вчителів та дітей!

Приєднуйтесь до нашої спільноти Живої Школи, де ви зможете ознайомитися з усіма послугами та функціями, які ми пропонуємо. Разом ми розвиваємо сучасний підхід до навчання та виховання!
«Батьки, у нас є спеціальна батьківська спільнота, де ви зможете знайти інформацію про заходи, зустрічі та навчальні семінари, які ми організовуємо саме для вас! Приєднуйтесь і дізнавайтесь більше!»
У нас є велика бібліотека ефірів на тему педагогіки та виховання. Ви можете знайти цікаві та корисні матеріали, які створенні за останніми тенденціями сучасних знань про навчання. Досягайте нових знань разом з нами!
Слідкуйте за останніми новинами школи, щоб бути в курсі заходів, курсів та проектів, які ми пропонуємо. З нами завжди є щось цікаве та незабутнє!
Маємо великий вибір освітніх курсів для дітей та дорослих!
Дізнайтесь більше про наші авторські програми та можливості запису. Розвивайтеся разом з Живою Школою!
Завітайте в
ЖИВУ Крамницю
і підтримайте наш проект, придбавши сучасні, креативні та брендовані товари. Ви знайдете щось особливе для себе та своїх дітей!
Не пропустіть зустрічі наживо для батьків та дітей! Зустрічайтеся з цікавими гостями, дізнавайтесь щось нове та цікаве, та насолоджуйтесь часом разом з нами!
Приєднуйтесь до нашої спільноти і станьте частиною інноваційного світу Живої Школи!

Разом ми розвиваємо майбутнє наших дітей!
Приєднуйтесь!