інноваційного закладу, що надає унікальні послуги у сфері
шкільної освіти.

Вчися
інакше!
Ми розуміємо, що кожна дитина унікальна,
тому ми створили навчальний заклад, який
адаптується до потреб кожної особистості.
Індивідуальний підхід
У Живій Школі немає стандартних шаблонів. Наш підхід заснований на повній індивідуалізації. Кожному учневі надається можливість обирати кількість предметів для вивчення, а також вчителя для індивідуальних уроків.
Максимальний захист даних
Нам важлива конфіденційність і безпека даних дитини. Ми гарантуємо, що персональна інформація залишається тільки між учнем, його батьками та вчителем.
Особисті навчальні плани
Кожна дитина має унікальні здібності і інтереси. У Живій Школі кожному учневі складається індивідуальний навчальний план та програма, які максимально враховують його потреби та підготовку.
Спільнота свідомих батьків
Ми прагнемо створити спільноту батьків, які розуміють важливість інноваційної освіти та активно беруть участь у навчанні своєї дитини.
Безкоштовні заходи
Навчання - це не тільки уроки. Ми регулярно організовуємо заходи для дітей та їх батьків, щоб розширити кругозір та спілкуватися за межами навчального процесу.
Економія часу
У порівнянні з традиційними школами, Жива Школа дозволяє значно зекономити час, оскільки учні зосереджуються лише на тих предметах та темах, які дійсно цікавлять їх.
Гнучкість
Ми розуміємо, що дітям і батькам потрібна гнучкість. Якщо дитина хворіє або запланована поїздка, навчальний матеріал буде чекати і нічого не пропаде.
Не відкладайте розвиток та самореалізацію своєї дитини на потім.
Приєднуйтесь до Живої Школи, де ми віримо, що навчання - це захоплива та незабутня подорож у світ знань. Запишіться до нас вже сьогодні та відкрийте двері до майбутнього разом із нами!