Познайомтесь із нашим пакетом послуг

"Соціалізація"

для учнів Живої Школи!
Соціалізація - це неабияка складова навчання, яку ми вважаємо дуже важливою для дитини.
А що найкраще - цей пакет абсолютно безкоштовний для наших учнів, адже ми хочемо заохотити батьків, які обирають індивідуальну освіту для своїх дітей.
Що ви отримуєте?
Щотижневі онлайн-події
Ми регулярно організовуємо живі онлайн-заходи, спрямовані на розвиток соціальних навичок, спілкування з однолітками та ранню профорієнтацію вашої дитини. Ці заходи мають стимулюючий вплив і надихають до навчання учнів.
Підтримка навчання
Розуміючи, що навчання може бути викликом, ми пропонуємо групи для допомоги у виконанні домашніх завдань один раз на тиждень. Також діти мають змогу познайомитися один з одним та поспілкуватися поза навчанням.
Speaking Club
Вільне володіння мовою - ключова навичка в сучасному світі. Ми організовуємо групи Speaking Club один раз на тиждень, де ваша дитина зможе вдосконалювати свої мовні навички та набувати впевненості в спілкуванні, а також виконувати домашнє завдання з англійської мови.
Розважальні зустрічі
Діти заслуговують на розваги! Один раз на тиждень ми організовуємо розважальні заходи, де діти в групах можуть грати, вчитися новим речам та навіть заробляти гроші проводячи власні майстер-класи.
Дитячі збори
У нас є не лише батьківські збори, але й дитячі збори. Один раз на місяць ваша дитина матиме можливість спілкуватися з директором та адміністрацією школи стосовно свого навчання, ставити питання та обговорювати важливі моменти.
Ми віримо, що пакет "Соціалізація" допоможе вашій дитині не лише навчатися, але й розвивати себе як особистість. Ваша дитина заслуговує на це, і ми готові допомогти у цьому процесі.
Внаслідок соціалізації ваша дитина:
Розвиває впевненість в собі та в своїх можливостях
Участь у наших соціалізаційних подіях надає дітям можливість ставати більш впевненими в собі. Вони навчаються встановлювати та досягати свої навчальні цілі, що допомагає їм вірити в себе та свої здібності.
Покращує оцінки та соціальні навички
Взаємодія з однолітками під час соціалізаційних подій сприяє поліпшенню оцінок та розвитку соціальних навичок. Діти вчаться спілкуватися, співпрацювати та вирішувати конфлікти, що важливо як у навчанні, так і в житті.
Опановує Soft Skills
Наші заходи спрямовані на розвиток таких навичок, як самопрезентація, робота в команді та дотримання дедлайнів. Ці Soft Skills роблять вашу дитину сильним конкурентом при вступі до найкращих ВНЗ та отриманні першої роботи.
Отримує мотивацію для самостійного навчання
Соціалізація навчає дітей бути самостійними та відповідальними. Вони навчаються вчитися самостійно, без постійного контролю, і брати відповідальність за свій навчальний результат. Ця навичка стає важливою на шляху до самореалізації та успіху.