приєднуйтесь
до нашої команди!

Привіт! Ця притча про тих, кого ми шукаємо та будемо раді вітати в команді!
Сталося це в середньовіччі. Чернець керував будівництвом собору та вирішив подивитися, як працюють каменярі. Він підійшов до першого і запитав чим той займається?
– "Я тягаю каміння з одного боку в інший."

Чернець підійшов до другого каменяра і спитав його те саме.
– "Я заробляю гроші для сімʼї" - відповів другий.

Чернець побачив третього каменяра і спитав про його працю.
– "Я будую храм, який буде служити чомусь великому."

Наступного дня чернець запропонував йому очолити будівництво.
Ми інноваційний проЄкт Живої Школи для дітей!
Шукаємо людей, які будують храм та відчувають свою місію у зміні освіти в Україні та світі!
Чому варто працювати з нами?
Інновації в освіті
01
Ми перша школа індивідуального навчання в Україні! Ми прагнемо залишатися завжди на крок вперед у галузі освіти. Ви будете частиною проєктів, які змінюють звичні навчальні процеси.
02
Індивідуальний підхід
Наша школа зосереджена на потребах кожного члена команди.
03
Гнучкість
Ми пропонуємо віддалену форму роботи, дозволяючи вам бути більш гнучкими в організації свого часу.
04
Професійний розвиток
Ми регулярно проводимо навчання та семінари для команди, а також підтримуємо ініціативи наших співробітників щодо навчання та розвитку. Ваша кар'єра важлива для нас.
05
Зв'язок з колегами
Ви працюватимете з професіоналами у галузі освіти та отримаєте можливість співпрацювати над інноваційними проєктами.
Як приєднатися до нас?
Якщо ви бажаєте стати частиною нашої команди та зробити свій внесок у світ освіти, ми завжди раді новим талантам.
З актуальними вакансіями Ви можете ознайомитися за посиланням: ТУТ
Якщо Вашої вакансії немає, але Ви прагнете доєднатися, то все одно залишайте заявку!